Sıkça Sorulan Sorular

BİZE SIKÇA SORULAN SORULARI BU SAYFADA DERLEDİK. BURADA YAZANLARIN DIŞINDA BİR SORUN VARSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİ UNUTMA.

info@slushjobs.com
ÜRETİM VE ÜRÜNLER HAKKINDA

Ürünlerimiz loose fit denen geniş bir kalıplı bir yapıya sahiptir. Oversize kadar geniş değil fit kalıp kadar dar değildir. Beden tablosu, fotoğraflardaki modellerin beden ölçüleriyle birlikte ürün sayfasında yer almaktadır. Kendi ölçülerinizdeki ürünü o bölümü inceleyerek bulabilirsiniz.

Ürün beden olarak beklediğinizin dışında geldiyse, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En kısa sürede bedeninize uygun olan ürünü tarafınıza göndereceğiz.

Satışlarımızı e-ticaret üzerinden yapıyoruz.

KARGO, SİPARİŞ VE İADELER

Bir çok kargo şirketi ile çözüm ortaklığımız var. Sipariş alınan bölgeye göre en iyi çalışan kargo şirketi ile siparişi o bölgeye göndermeye çalışıyoruz.

Bizim tarafımızdan saat 14:00’a kadar gelen siparişler aynı gün içinde, 14:00’da sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Kargo şirketi kendi planlaması ve yoğunluğuna göre dağıtıma çıkarmaktadır.

Siparişinizi 15 iş günü içinde ücretsiz bir şekilde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişim ve iade işlemleri için kargo ücreti bize aittir.