Sıkça Sorulan Sorular

BİZE SIKÇA SORULAN SORULARI BU SAYFADA DERLEDİK. BURADA YAZANLARIN DIŞINDA BİR SORUN VARSA BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEBİLECEĞİNİ UNUTMA.

info@slushjobs.com
ÜRETİM VE ÜRÜNLER HAKKINDA

Ürünlerimiz loose fit denen geniş bir kalıplı bir yapıya sahiptir. Oversize kadar geniş değil fit kalıp kadar dar değildir. Beden tablosu, fotoğraflardaki modellerin beden ölçüleriyle birlikte ürün sayfasında yer almaktadır. Kendi ölçülerinizdeki ürünü o bölümü inceleyerek bulabilirsiniz.

Ürün beden olarak beklediğinizin dışında geldiyse, bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En kısa sürede bedeninize uygun olan ürünü tarafınıza göndereceğiz.

Satışlarımızı e-ticaret üzerinden yapıyoruz.

Bu soru ilginç bir şekilde sık karşılaştığımız bir soru olduğu için detaylandırmak istedik. Öncelikle ne yazık ki o maliyetlere üretemiyoruz! 10 TL ya da 2 TL gibi bir üretim maliyeti kullandığımız kumaş kalitesinden baskı kalitesine, dağıtım firmasından ürün adetlerine kadar düşünüldüğünde hesap edilecek bir fiyat değil. Biz, her üründen 1 milyon tane üretmek yerine sınırlı sayıda üretim yapmayı tercih ediyoruz. Bu üretim şekli de maliyetleri elbette yukarı çekiyor. Aynı zamanda uzun süre kullanımda dayansın, kolay yıpranmasın ve yıllarca kullanılsın diye seçtiğimiz kumaşlar son derece kaliteli olduğu için fiyat açısından yüksek, dolar ile fiyatlandırılıyor olması da cabası… Baskı, yıkamada parçalama olmasın diye özel yöntemlerle yapılıyor, tasarım maliyeti ve Ar-ge’sini bu aşamaya dahil bile etmiyoruz henüz ? Çalıştığımız kargo firması en az sorun yaşayabilme ihtimalimiz için seçildi ve ücret planlamamız ona göre değerlendiriliyor. Diğer tüm aşamaları bu sürece dahil ettiğimizde 10 liranın kat kat üstünde bir maliyetle ürünlerimizi yaptırabiliyoruz. İddia ettiğimiz bir konu da ürünlerimizin satıldıkları fiyatın hakkını gerçekten veriyor olması…

KARGO, SİPARİŞ VE İADELER

Bir çok kargo şirketi ile çözüm ortaklığımız var. Sipariş alınan bölgeye göre en iyi çalışan kargo şirketi ile siparişi o bölgeye göndermeye çalışıyoruz.

Bizim tarafımızdan saat 14:00’a kadar gelen siparişler aynı gün içinde, 14:00’da sonra gelen siparişler ertesi gün kargoya teslim edilir. Kargo şirketi kendi planlaması ve yoğunluğuna göre dağıtıma çıkarmaktadır.

Siparişinizi 15 iş günü içinde ücretsiz bir şekilde değiştirebilir ya da iade edebilirsiniz. İade işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Değişim ve iade işlemleri için kargo ücreti bize aittir.