SJ-BOLDERS


Hep söylediğimiz gibi SJ-BOLDERS bir topluluk, bir kültürdür. Birlikte verimli bir yaşamı destekliyor, hayata söylememiz gereken şeyler olduğuna inanıyoruz…


Sürdürülebilir ve temiz bir yaşam döngüsünü desteklediğimiz için doğaya zarar vermeyen, kaliteli ve uzun kullanım için tasarlanmış giysiler üretiyoruz. Çalıştığımız üretici firmaların çalışma koşullarını denetliyoruz, haklara değer veriyor, çeşitliliğe inanıyoruz.


Daha fazla satın almayı desteklemiyor, daha azla uzun süre çok güzel tarzlar oluşturulabileceğini biliyor, çok çeşitli kombinler yapabilmeniz için özel tarzlarda ürünler tasarlıyoruz. 


Sınırlı sayıda üretim ve tasarımda hikaye fikrini ön planda tutan koleksiyonlarımızla özgün olmayı ve SJ-BOLDERS’ı yani topluluğumuzu özgün kılmayı amaçlıyoruz.


Hikayelerimizle ve kumaş teknolojimizle aidiyet oluşturarak kültür ve sanat kavramlarını birleştirmeyi hedefliyor, tıpkı MAKE BOLD TO NEW sloganımızda söylediğimiz gibi YENİYE CESARET EDİYORUZ!


Marka olarak uluslararası platformlara kabul edilmenin mutluluğuyla moda endüstrisindeki duruşumuzla farklılık yaratmak için çabalıyoruz.


SJ-PLANET


Modanın dünyayı kirleten sektörlerden biri olduğunun bilincinde hareket ediyoruz. Doğaya ve canlılığa zarar vermeden üretim yapıyor, kendimizce ve olabildiğince zararların önüne geçiyoruz. 


Yavaş modayı destekliyor, her sezon yüzlerce kıyafet üretilerek şişirilen bu balona nefes vermektense sezonlara geç girerek az sayıda ürünlerle koleksiyon yapıyoruz. Sürdürülebilir yaşamı sadece materyallerle değil tüm yaşam döngüsü ve kollarıyla ele alıyoruz.


Ürünlerimizde zehirli maddelerin kullanılmadığını, (az da olsa) polyester kullanımı olduğu takdirde mutlaka geri dönüştürülmüş olduğunu, ürün paketlerimizin geri dönüştürülmüş olduğunu, çalışanlarımızın haklarını alarak ve olması gereken şartlarda çalıştığını huzur ve mutlulukla belirtiyoruz.


Farkındalık projelerimizi içimizi rahatlatmak için değil, hayatı anlamlı kılmanın önemine inandığımız için yapıyoruz.


Her sezonda ya sosyal farkındalık projesi geliştiriyor ya da sivil toplum kuruluşlarına bağışlar yapıyoruz. Duruşumuzla çeşitliliği hayatın tamamını kapsayacak şekilde adlandırıyoruz.SJ-PARTNERS


Yukarıda değindiğimiz SJ-BOLDERS ve SJ-PLANET değerlerinin getirisi olarak SJ-PARTNERS’i coşkuyla selamlıyoruz.


Attığımız her adımda çözüm ortaklığını öncelik belirliyoruz… Birlikte hareket etmek bizi sıyıran ve süreçten keyif almamızı sağlayan bir etki. 


Bize cesaret veren, güç veren yegane destektir partnerlikler… Bugüne kadar ar-ge’den üretime, modellerden fotoğraf stüdyosuna, video çekim ajansına, makyaj sanatçısından, süreçte bize destek olan arkadaşlarımıza, dağıtım ekibinden, müşteri ilişkilerine kadar herkes bizim için ekip arkadaşı…


SJ-PARTNERS’ı aynı zamanda az ama kaliteli ürün satın alan, modayı hayatına bu şekilde yerleştiren SJ-BOLDERS olarak tanımlıyoruz. Kaliteli, uzun vadede kullanıma uygun ürünleri tercih edip ihtiyaç kadar tüketimi destekliyor ona göre yaşıyoruz.Anlamlı bulduklarımız


Slush Jobs olarak doğaya ve insana değer veriyoruz.


  • Marka olarak bünyemizdeki çalışanlarımızın haklarına önem veriyoruz ve iyi koşullarda çalışma ortamı sunuyoruz,
  • Çalıştığımız üreticilerin iş şartlarının iyi olduğunun denetimini yapıyoruz. 
  • Ürün kalitesine ve yaşama önem verdiğimiz için en ucuz fiyatları tercih etmiyoruz. Adil fiyatlarla çalışıyoruz. 
  • Tehlikeli veya kirletici maddelerle çalışmıyoruz. 
  • Atıklarımızı ayırıyoruz ve atıkları sınırlandırmaya çalışıyoruz. Fazla kumaşlarımızı değerlendiriyoruz.
  • Üretimlerimizde geri dönüştürülmüş materyaller kullanmayı tercih ediyoruz.
  • Gerekli sertifikaları alıyoruz.
  • Sosyal sorumluluk projeleri yapıyoruz. Doğa ve hayvan hakları savunucusu sivil toplum kuruluşlarına / Vakıflara bağış yapıyoruz.


Müşteri memnuniyeti denen kavrama ithafen; bizim topluluğumuza girmiş, bizden alışveriş yapan ya da yapmayı düşünen ya da sadece radarına girdiğimiz herkesi yani SJ-BOLDERS’ı memnun etmenin ötesinde hareket ediyoruz. 


İade ve değişim gibi konuların konuşulmasına bile gerek olmadığını dile getiriyoruz. Bunun iki sebebi var: İlki ürün kalitemizin ve tasarımlarımızın arkasındayız, seveceğini biliyoruz. İkincisi ise hepimizin bilmesi gerektiği gibi; alıcıların / müşterilerin tüm hakları tüm firmalarda saklıdır ve haklarını sana vermek zorundadırlar. Bize 14 gün içinde açıklamasız ürün iadesi yapabilirsin. Eğer karşılaşırsan hatalı kusurlu ürünleri iade edebilir ya da değişim yapabilirsin. Bu işlemleri bize mail atarak hızlı ve kolayca tamamlayabilirsin.

Alışveriş sepeti

Sepetin Boş

Mağazaya dön