Sürdürülebirlik

Hızlı moda kavramının aksine doğaya duyarlı, uzun kullanımı destekleyen bir davranışı destekliyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, Slush Jobs olarak bizim için en değerli konulardan biridir. Bizim için marka amacı olmanın da ötesinde; yaşamsal değerlerin farkında olmak ve dünyada geçirdiğimiz sürede en az zararla hayatımızı sürdürmek hatta elimizden geldiğince küçük de olsa fayda sağlayabilme amacıdır.

Doğal Malzemeler

Doğaya karşı sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz. Bu nedenle ona saygı gösterirken dünya üzerindeki etkimizi sınırlandırmak önemli çabalarımızdan biridir. Koleksiyonlarımızın üretimini mümkün olduğunca doğal materyallerden oluşmasını sağlamaya çalışıyoruz. Organik Pamuklu ürün yelpazemizi genişletmeye devam ediyoruz. İçinde polyester kullanılan ürünlerimizde kesinlikle geri dönüştürülmüş polyester kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu her ne kadar ucuz bir süreç olmasa da elimizden geldiğince uzun vadede bu amaçla çalışıyor marka davranışımızı bu şekilde belirliyoruz. Üretim seçeneklerimizi, kumaş araştırmalarımızı ve tasarımda kullanılan boya ve nakış gibi yöntemleri bu amaçla hazırlıyoruz

Sınırlı Miktar

Üretim boyunca su ve enerji tüketimimizin yanı sıra karbon ayak izimizi de kontrol etmeye çalışıyoruz. Koleksiyonumdaki kumaşları yeniden boyatmak yerine var olanlardan seçmeye ve artan kumaşlarımızı yeniden değerlendirmeye dikkat ediyoruz. Tüm parçalarımızı sınırlı sayıda üretiyoruz, bu da edindiğiniz parçaların değerli özel parçalar olduğu anlamına geliyor. Hızlı moda kavramından uzak duruyoruz dolayısıyla üretim israfından kaçınıyoruz. Kaliteli ürünlerle uzun kullanıma uygun kıyafetleri destekliyoruz.

Dijital Tasarım

Tüm ürünlerimizi dijital olarak tasarlıyor ve tasarımların üretilmeden önce mükemmelleştirildiğinden emin oluyoruz. Bu da hazırlanması gereken numune miktarını en aza indiriyor

Paketleme ve İade-Değişim Süreçleri

Ürünlerimizi gönderim aşamasında tek kullanımlık plastik poşetlerdense geri dönüştürülmüş ve yeniden kullanılabilir paketlerle hazırlıyoruz. Aynı zamanda karton kutular kullanıyoruz. Zipli poşetlerimizi sizler de ihtiyaçlarınız doğrultusunda yeniden kullanabilirsiniz. Ürünlerin nakliyesi yüksek oranda CO2 emisyonuna katkıda bulunduğu için bize iade edilen ürün miktarını en aza indirmeye çalışıyoruz. Kullanıcılar ürünleri almadan önce web sitemiz üstünden beden çizelgelerini inceleyebiliyor ve kendi bedenleri için en uygun olanı seçebiliyor ve bu tarz karışıklıkları engelleyerek hem sorun yaşanmasının önüne geçiyor hem de CO2 emisyonunu azaltmaya çalışıyoruz.

Alışveriş sepeti

Sepetin Boş

Mağazaya dön